Заказ звонка
Задать вопрос
УКРРУС
0800300210
Номер для бесплатных звонков
info@bohnenkamp.ua
Новости Bohnenkamp
31 Июля 2019
Bohnenkamp Group сумує у зв'язку зi смертю Гізели Боненкамп
Детальніше
15 Июля 2019
Новинки в ассортименте шин для квадроциклов и мотоциклов для эндурокросса
Детальніше
Все новости
Новости партнеров
31 Июля 2019
Весь модельный ряд шин BKT для прицепов
Детальніше
Все новости


ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка

Новости компании

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі Claas Action 850 в Україні

03.09.2014

Напрікінці літа фірма STARCO UAB провела навчання покупця практичним навичкам монтажу здвоєних коліс STARCO-GS. Цього разу практика пройшла прямо на фермі замовника. Наш колега Еґідіюс продає здвоєні колеса вже давно, но практичні заняття з залізом ніколи не завадять.

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Одночасно показовий монтаж став невеликий рекламною акцією.

Замовник використовує на своїй фермі трактор Claas Action 850. Це потужна і надійна машина для широкого спектру застосування. В даному випадку до трактора був причеплений стерньових культиватор Carrier 500 шведської фірми Vaderstad (Вадерстад).

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Стерньових культиватор - спеціальне пристосування, призначене для обробки грунту. За допомогою культиватора можна обробляти стерню, рівняти борозни, розпушувати, боронувати і накочувати грунт.

Дивимося на характеристики культиватора: робоча ширина 5 метрів, 3 секції. І майже 5 тонн маси! Зрозуміло, що тягнути таке пристосування може тільки енергоозброєних трактор. Але й самому потужному трактору впоратися з цим досить складно. Грунт може бути мокрою, колеса будуть прокручуватися і буксувати.

Мета установки здвоєних коліс STARCO-GS HD Plus - зменшити пробуксовку. Для комплектації використовувалася шина 520 / 85R42 157B TL BKT Agrimax RT-855 (20.8R42).

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Заміри, вироблені STARCO в схожих умовах експлуатації показали наступні приблизні результати:

Економія палива,%

Швидкість, км / год

Пробуксовування

Штатні колеса

-

5

Значна

Здвоєні колеса STARCO-GS HD-Plus

Від 30 до 60

20

Мінімальна

Погодьтеся, що економія по паливу і швидкості обробки грунту варті того, щоб встановити на свій трактор здвоєні колеса. Тим більше, що покупка системи - це разова інвестиція, а віддача від здвоєних коліс буде постійною. Вигода очевидна.

Наш замовник був згоден з такими результатами, тому придбав комплект здвоєних коліс STARCO-GS HD-Plus. А у вигляді бонусу отримав курс навчання установці. Обидві сторони - як замовник (Aidanas Dumbinskas, власник фермерського господарства), так і продавець (STARCO) залишилися цілком задоволені заходом. Більш того, замовник запевнив нас, що рекомендуватиме здвоєні колеса STARCO своїм колегам.

Нагадаємо, що STARCO-GS - це нова назва швейцарського заводу STARCO Schaad.

Повернення до списку