Заказ звонка
Задать вопрос
УКРРУС
0800300210
Номер для бесплатных звонков
info@bohnenkamp.ua
Новости Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Все новости
Новости партнеров
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Все новости


ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка

Новости компании

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі Claas Action 850 в Україні

03.09.2014

Напрікінці літа фірма STARCO UAB провела навчання покупця практичним навичкам монтажу здвоєних коліс STARCO-GS. Цього разу практика пройшла прямо на фермі замовника. Наш колега Еґідіюс продає здвоєні колеса вже давно, но практичні заняття з залізом ніколи не завадять.

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Одночасно показовий монтаж став невеликий рекламною акцією.

Замовник використовує на своїй фермі трактор Claas Action 850. Це потужна і надійна машина для широкого спектру застосування. В даному випадку до трактора був причеплений стерньових культиватор Carrier 500 шведської фірми Vaderstad (Вадерстад).

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Стерньових культиватор - спеціальне пристосування, призначене для обробки грунту. За допомогою культиватора можна обробляти стерню, рівняти борозни, розпушувати, боронувати і накочувати грунт.

Дивимося на характеристики культиватора: робоча ширина 5 метрів, 3 секції. І майже 5 тонн маси! Зрозуміло, що тягнути таке пристосування може тільки енергоозброєних трактор. Але й самому потужному трактору впоратися з цим досить складно. Грунт може бути мокрою, колеса будуть прокручуватися і буксувати.

Мета установки здвоєних коліс STARCO-GS HD Plus - зменшити пробуксовку. Для комплектації використовувалася шина 520 / 85R42 157B TL BKT Agrimax RT-855 (20.8R42).

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Заміри, вироблені STARCO в схожих умовах експлуатації показали наступні приблизні результати:

Економія палива,%

Швидкість, км / год

Пробуксовування

Штатні колеса

-

5

Значна

Здвоєні колеса STARCO-GS HD-Plus

Від 30 до 60

20

Мінімальна

Погодьтеся, що економія по паливу і швидкості обробки грунту варті того, щоб встановити на свій трактор здвоєні колеса. Тим більше, що покупка системи - це разова інвестиція, а віддача від здвоєних коліс буде постійною. Вигода очевидна.

Наш замовник був згоден з такими результатами, тому придбав комплект здвоєних коліс STARCO-GS HD-Plus. А у вигляді бонусу отримав курс навчання установці. Обидві сторони - як замовник (Aidanas Dumbinskas, власник фермерського господарства), так і продавець (STARCO) залишилися цілком задоволені заходом. Більш того, замовник запевнив нас, що рекомендуватиме здвоєні колеса STARCO своїм колегам.

Нагадаємо, що STARCO-GS - це нова назва швейцарського заводу STARCO Schaad.

Повернення до списку