Заказ звонка
Задать вопрос
УКРРУС
0800300210
Номер для бесплатных звонков
info@bohnenkamp.ua
Новости Bohnenkamp
31 Июля 2019
Bohnenkamp Group сумує у зв'язку зi смертю Гізели Боненкамп
Детальніше
15 Июля 2019
Новинки в ассортименте шин для квадроциклов и мотоциклов для эндурокросса
Детальніше
Все новости
Новости партнеров
31 Июля 2019
Весь модельный ряд шин BKT для прицепов
Детальніше
Все новости


ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка

Новости компании

Завод знаменитого безалкогольного напою: шини STARCO Tusker на японському вилочному навантажувачі

13.10.2014

На фотографії білі (безсажеві) литі шини STARCO Tusker виробництва заводу STARCO Lanka. Це шини преміального класу, тому шини можуть працювати в режимі 24/7. Іншими словами - майже без зупинки. Звичайно, уявити собі вилковий навантажувач, що працює цілодобово і без перерв складно, але тим не менш, шини дозволяють працювати в три зміни.

Шини STARCO Tusker на японському вилочному навантажувачі

Найчастіше білі шини використовують на харчових і чистих виробництвах. В даному випадку вони використовуються на навантажувачах Toyota на заводі безалкогольних напоїв в одній з країн Східної Європи.

Це зносостійкі шини. Ми неодноразово тестували цю модель в порівнянні з іншими провідними марками. Шини STARCO Tusker проявили себе найкращим чином - найчастіше вони обходили за сукупністю параметрів своїх іменитих конкурентів. Або, як мінімум, були на їх рівні, але коштували менше. Нагадаємо, що у відкликанні пивоварної компанії, що входить до складу Carlsberg Group, прямо написано, що «стирається менше, шматки не відскакують, не розшаровується. Легка керованість, висока стійкість».

Шини STARCO Tusker на японському вилочному навантажувачі

Спробуйте і ви встановити суцільнолиті шини STARCO Tusker на свій навантажувач. З запитами звертайтеся до відділів продажів, там можна обговорити питання про ходові випробування наших шин в реальних умовах.

Повернення до списку