Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Всі новиниНовини партнерів

Трактори вибирають шини BKT і довіряють AGRIMAX

17.11.2014

Трактори вибирають шини BKT і довіряють AGRIMAX

Все більше і більше сільськогосподарських машин і тракторів можна зустріти в агро господарствах і холдингах України на шинах торгової марки BKT. Ця недорога і якісна шина, вироблена за найостаннішими технологіями, зарекомендувала себе як надійну шину, яка підходить за всіма параметрами до наших умов роботи. Шини AGRIMAX дуже легко монтуються на колеса будь-якого трактора. Радіальна сільськогосподарська шина чудова на всіх типах ґрунту.

В одному з агро господарств, на тракторіДжон Діір (John Deere) 8430, встановлено шини 600/70 R30 і 710/70 R42 AGRIMAX. Дані шини розроблені для тракторів великих потужностей і відмінно себе веде і в полі і на дорожньому покритті. Спеціальний дизайн протекторів, є відмінною рисою лінійки AGRIMAX BKT і забезпечує чудову самоочищення при будь-якому тиску повітря в шинах. При русі по дорозі шини БКТ забезпечують прекрасне управління трактором, і гарантує комфорт і безпеку для водія.

Також шини БКТ ідеально підходять в ролі здвоєних або додаткових коліс. Адже «здвоювання» для трактора як другі колеса, необхідні для ще кращого зчеплення з ґрунтом і як результат = економія палива і збільшення швидкості.

Трактора выбирают шины BKT и доверяют AGRIMAX

Трактори вибирають шини BKT і довіряють AGRIMAX

Все больше и больше сельскохозяйственных машин и тракторов можно встретить в агрохозяйствах и холдингах Украины на шинах марки BKT. Эта недорогая и качественная шина, произведенная по самым последним технологиям. Она зарекомендовала себя как надежная шина, подходящую по всем параметрам к нашим условиям работы. Шины AGRIMAX очень легко монтируются на колеса любого трактора. Радиальная сельскохозяйственная шина превосходна на всех типах почвы.

В одном из агрохозяйств на тракторе Джон Диир (John Deere) 8430 установлены шины 600/70 R30 и 710/70 R42 AGRIMAX. Данные шины разработаны для тракторов больших мощностей и отлично себя ведет и в поле и на дорожном покрытии. Специальный дизайн протекторов, является отличительной особенностью линейки AGRIMAX BKT и обеспечивает превосходное самоочищение при любом давлении воздуха в шинах. При движении по дороге шины БКТ обеспечивают прекрасное управление трактором, и гарантирует комфорт и безопасность для водителя.

Также шины БКТ идеально подходят в роли сдвоенных или дополнительных колес. Ведь «спарка» для трактора в качестве сдвоенного колеса, нужна для еще лучшего сцепления с почвой. Как результат - экономия топлива и увеличение скорости.  

Повернення до списку