Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
8 Сентября 2020
Поступление новой модели шин DEESTONE SD437 для ведущей оси техники, работающей на бездорожье
Детальніше
28 Августа 2020
Сезонна акція! Спеціальні ціни на шини BKT для сільськогосподарської техніки
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
10 Июля 2020
Новый сайт BKT: ориентируемся на пользователя, потому что «BKT — это Вы»
Детальніше
Всі новиниНовини партнерів

Titan International, Inc оголосила про підписання ліцензійної угоди з компанією Goodyear Tire & Rubber

13.12.2015

Titan International, Inc объявила о подписании лицензионного соглашения с компанией Goodyear Tire & Rubber

TITAN

Компанія Titan International, Inc оголосила про підписання ліцензійної угоди з компанією Goodyear Tire & Rubber. Ліцензійна угода дозволяє компанії Titan поширювати і продавати сільськогосподарські шини під брендом Goodyear в Європі, на Близькому Сході, в Африці, Росії і в ряді інших країн СНД, а також виробляти сільськогосподарські шини під брендом Goodyear за межами Європейського Союзу. Крім того, компанія Titan International, Inc. придбала прес-форми Goodyear та інші активи компанії. Розширення дії ліцензії на шини під брендом Goodyear поширюється на країни Європи, Близького Сходу, Африки, колишнього СНД і Росію.

"Ми дуже раді тому, що нам вдалося розширити дії ліцензійних угод на території за межами Північної Америки і Латинської Америки, тепер ми маємо ліцензію на продаж шин під брендом Goodyear в цих важливих сільськогосподарських регіонах", заявив Моріс М. Тейлор, голова і головний виконавчий директор компанії. Угода з Goodyear дозволить компанії Titan знову "повернутися в гру" і розширити свою присутність на ринках Європи, Африки та Близького Сходу завдяки впізнаваємості сільськогосподарського бренду Goodyear. Ця угода дає нові можливості для всіх наших підприємств за частиною виробництва шин під брендом Goodyear, а також розвитку технології LSW® (низькопрофільні шини) Titan в нових регіонах.

TITAN планує почати виробництво сільськогосподарських шин під брендом Goodyear в Росії на нашому заводі для того, щоб вивести виробництво на один рівень із заводами в США і Бразилії. Можливість виробляти такі шини в Росії дозволить нам надати нашим клієнтам хорошу конкурентоспроможну лінійку продукції на нових ринках. Ця угода посилить позиції компанії Titan на ринках ще й завдяки можливості надавати шини з дисками в зборі для задоволення попиту кінцевих споживачів.


Компания Titan International, Inc объявила о подписании лицензионного соглашения с компанией Goodyear Tire & Rubber. Лицензионное соглашение позволяет компании Titan распространять и продавать сельскохозяйственные шины под брендом Goodyear в Европе, на Ближнем Востоке, в Африке, России и в ряде других стран СНГ, а также производить сельскохозяйственные шины под брендом Goodyear за пределами Европейского Союза. Кроме того, компания Titan International, Inc. приобрела пресс-формы Goodyear и другие активы компании. Расширение действия лицензии на шины под брендом Goodyear распространяется на страны Европы, Ближнего Востока, Африки, бывшего СНГ и Россию.

"Мы очень рады тому, что нам удалось расширить действия лицензионных соглашений на территории за пределами Северной Америки и Латинской Америки, теперь мы имеем лицензию на продажу шин под брендом Goodyear в этих важных сельскохозяйственных регионах", заявил Морис М. Тейлор, председатель и главный исполнительный директор компании. Соглашение с Goodyear позволит компании Titan снова "вернуться в игру" и расширить свое присутствие на рынках Европы, Африки и Ближнего Востока благодаря узнаваемости сельскохозяйственного бренда Goodyear. Это соглашение дает новые возможности для всех наших предприятий по части производства шин под брендом Goodyear, а также развития технологии LSW® (низкопрофильные шины) Titan в новых регионах.

TITAN планирует начать производство сельскохозяйственных шин под брендом Goodyear в России на нашем заводе для того, чтобы вывести производство на один уровень с заводами в США и Бразилии. Возможность производить такие шины в России позволит нам предоставить нашим клиентам хорошую конкурентоспособную линейку продукции на новых рынках. Это соглашение усилит позиции компании Titan на рынках еще и благодаря возможности предоставлять шины с дисками в сборе для удовлетворения спроса конечных потребителей . 

Повернення до списку