Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Всі новиниНовини партнерів

Шини для тракторів можна використовувати на монстрах

24.03.2014

Фірма BKT Tires і Feld Motor Sports® оголосили про те, що Balkrishna Industries Ltd. (BKT), великий постачальник шин спеціального призначення, шин для тракторів, навантажувачів, екскаваторів і багато чого іншого, підписала довгострокову угоду офіційного ексклюзивного спонсорства шоу Monster Jam і парку транспортних засобів Monster Jam.

Шини для тракторів можна використовувати на монстрах

Ми в STARCO добре знаємо про успіхи фірми BKT в області виробництва високоякісних шин для тракторів і сільгосптехніки, тому не дуже були здивовані такому маркетинговому ходу.

Шини для тракторів можна використовувати на монстрах

Monster Jam це гастролююче живе і телевізійне шоу, яке управляється Feld Entertainment. Серія шоу знаходиться під заступництвом Американської Асоціації хот-родів (USHRA). Шоу полягає в змаганнях монстрообразних шоу-карів. У Росії їх зазвичай називають Бігфутах - за їх величезні колеса.

Шини для тракторів можна використовувати на монстрах

Маса цих машин становить до 8 тонн, а швидкість переміщення по майданчику досягає 120 км / год. Обсяги двигуна - 8 літрів, тому ці вантажівки легко стрибають із трампліна і роблять перевороти в стилі фрістайлу.

До 2018 року фірма BKT буде присутній на всіх майданчиках проведення змагань бігфутів - а це понад 100 міст в Північній Америці. Додамо до цьому постійно зростаючий гастрольний тур Monster Jam, плани якого скоро будуть оголошені.

Для самої фірми BKT це великий крок назустріч глядачам Monster Jam, завідомо налаштованих дружньо до шин для тракторів. Шоу Monster Jam ще більш посилить марку і інтерес до шин BKT. Попереду у фірми гігантські зусилля по впізнаваємості марки, позитивної віддачі як в продажах, так і стосовно самої марці.

Шини для тракторів можна використовувати на монстрах

Чому фірма BKT вирішила взяти участь в Monster Jam?

Шини для тракторів можна використовувати на монстрах

Успіх фірми BKT з'явився результатом послідовних і безперервних зусиль у дослідження та розвиток виробництва високоякісних шин. Ці шини застосовуються в багатьох сферах діяльності:

• шини для тракторів і сільського господарства

• шини для навантажувачів

• шини фронтальних навантажувачів

• лісові шини

• індустріальні шини

• будівельні шини

Цього разу фірма BKT не побоялася розробити і виготовити дуже специфічні шини спеціально для шоу Monster Jam. В найближчому майбутньому шини BKT Monster Jam будуть встановлені на всі бігфути Monster Jam.

Повернення до списку