Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Всі новиниНовини Bohnenkamp

СТАРКО представляє нову вдосконалену систему комбінованих збірних коліс для роботи в міжряддях

20.08.2015

Один колісний диск – 16 варіантів ширини колії! 

Компанія СТАРКО представляє нову вдосконалену систему комбінованих збірних коліс для роботи в міжряддях. 

Комбіновані збірні колісні диски

Комбіноване збірне колесо складається з трьох частин: обода колеса, профільованого диска і фланця для установки на маточину трактора.

При цьому дане колесо можливо зібрати в 16-ти комбінаціях вильотів і, відповідно, отримати 16 варіантів колії трактора, що повністю покриває всі існуючі потреби для роботи по міжряддях.

Комбіновані збірні колісні диски

Колісні диски для тракторної техніки (далі – просто колеса) виробляються, в основному, двох типів:

  1. Фіксовані суцільнозварні колеса
  2. Розбірні болтові колеса

Перший тип використовується в основному для одноцільового трактора з певною шириною колії.

Другий тип дозволяє міняти колію коліс в залежності від виконуваної операції і використання того чи іншого причіпного знаряддя (зазвичай 4 варіанти колії). Це найбільш затребуване при роботі трактора в просапних культурах по міжряддях, де необхідно точно дотримати колію, щоб не пошкодити рослини.

Трактори на конвеєрі, як правило, комплектуються стандартними широкими колесами. Для того, щоб забезпечити повноцінну роботу трактора по просапних культур, необхідно провести заміну основних коліс на більш вузькі. При цьому дуже важливо, забезпечивши необхідну ширину колії, дотримати необхідну кінематику мостів трактора і відповідність приєднувальних розмірів. Скільки різних культур – стільки різних по ширині колії коліс.

Мета – знизити витрати. 

Компанія СТАРКО представляє нову вдосконалену систему комбінованих збірних коліс для роботи в міжряддях.

Комбіноване збірне колесо складається з трьох частин: обода колеса, профільованого диска і фланця для установки на маточину трактора. При цьому дане колесо можливо зібрати в 16-ти комбінаціях вильотів і, відповідно, отримати 16 варіантів колії трактора, що повністю покриває всі існуючі потреби. 

Перевагою даного типу коліс також є можливість переобладнання на іншу колію в умовах поля або майстерні. Тобто тепер, при роботі на картопляному полі з наступним переходом на бурякове, не потрібно ні заміни трактора, ні заміни коліс, ні великих зусиль – це справжня економія. 

Комбіновані збірні колеса відмінно зарекомендували себе на полях Західної Європи. 

Приклади різних вильотів 

Комбіновані збірні колісні диски

Основні відмінності комбінованих збірних коліс СТАРКО від існуючих на ринку коліс:

Комбіновані збірні колісні диски

  • для забезпечення повної співвісності обода і диска колеса при складанні застосовуються болти з квадратним підголовником, що забезпечує бездоганну центрування;
  • диск колеса є профільованим, що дозволяє розподіляти навантаження по всьому колесу. При цьому не утворюються характерні напруги і, як наслідок, тріщини в металі на місці кріплення диска і маточини. Потовщений фланець приймає на себе основні осьові навантаження;
  • даний тип коліс є універсальним не тільки з точки зору різного використання на одному тракторі – таке колесо при заміні фланця можна використовувати і на інших тракторах в конкретному господарстві.

Повернення до списку