Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
31 Июля 2019
Bohnenkamp Group сумує у зв'язку зi смертю Гізели Боненкамп
Детальніше
15 Июля 2019
Новинки в ассортименте шин для квадроциклов и мотоциклов для эндурокросса
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
31 Июля 2019
Весь модельный ряд шин BKT для прицепов
Детальніше
Всі новиниНовини Bohnenkamp

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі Claas Action 850 в Україні

03.09.2014

Напрікінці літа фірма STARCO UAB провела навчання покупця практичним навичкам монтажу здвоєних коліс STARCO-GS. Цього разу практика пройшла прямо на фермі замовника. Наш колега Еґідіюс продає здвоєні колеса вже давно, но практичні заняття з залізом ніколи не завадять.

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Одночасно показовий монтаж став невеликий рекламною акцією.

Замовник використовує на своїй фермі трактор Claas Action 850. Це потужна і надійна машина для широкого спектру застосування. В даному випадку до трактора був причеплений стерньових культиватор Carrier 500 шведської фірми Vaderstad (Вадерстад).

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Стерньових культиватор - спеціальне пристосування, призначене для обробки грунту. За допомогою культиватора можна обробляти стерню, рівняти борозни, розпушувати, боронувати і накочувати грунт.

Дивимося на характеристики культиватора: робоча ширина 5 метрів, 3 секції. І майже 5 тонн маси! Зрозуміло, що тягнути таке пристосування може тільки енергоозброєних трактор. Але й самому потужному трактору впоратися з цим досить складно. Грунт може бути мокрою, колеса будуть прокручуватися і буксувати.

Мета установки здвоєних коліс STARCO-GS HD Plus - зменшити пробуксовку. Для комплектації використовувалася шина 520 / 85R42 157B TL BKT Agrimax RT-855 (20.8R42).

Здвоєні колеса STARCO-GS встановлені на тракторі в Литві

Заміри, вироблені STARCO в схожих умовах експлуатації показали наступні приблизні результати:

Економія палива,%

Швидкість, км / год

Пробуксовування

Штатні колеса

-

5

Значна

Здвоєні колеса STARCO-GS HD-Plus

Від 30 до 60

20

Мінімальна

Погодьтеся, що економія по паливу і швидкості обробки грунту варті того, щоб встановити на свій трактор здвоєні колеса. Тим більше, що покупка системи - це разова інвестиція, а віддача від здвоєних коліс буде постійною. Вигода очевидна.

Наш замовник був згоден з такими результатами, тому придбав комплект здвоєних коліс STARCO-GS HD-Plus. А у вигляді бонусу отримав курс навчання установці. Обидві сторони - як замовник (Aidanas Dumbinskas, власник фермерського господарства), так і продавець (STARCO) залишилися цілком задоволені заходом. Більш того, замовник запевнив нас, що рекомендуватиме здвоєні колеса STARCO своїм колегам.

Нагадаємо, що STARCO-GS - це нова назва швейцарського заводу STARCO Schaad.

Повернення до списку