Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Всі новиниНовини Bohnenkamp

Завод знаменитого безалкогольного напою: шини STARCO Tusker на японському вилочному навантажувачі

13.10.2014

На фотографії білі (безсажеві) литі шини STARCO Tusker виробництва заводу STARCO Lanka. Це шини преміального класу, тому шини можуть працювати в режимі 24/7. Іншими словами - майже без зупинки. Звичайно, уявити собі вилковий навантажувач, що працює цілодобово і без перерв складно, але тим не менш, шини дозволяють працювати в три зміни.

Шини STARCO Tusker на японському вилочному навантажувачі

Найчастіше білі шини використовують на харчових і чистих виробництвах. В даному випадку вони використовуються на навантажувачах Toyota на заводі безалкогольних напоїв в одній з країн Східної Європи.

Це зносостійкі шини. Ми неодноразово тестували цю модель в порівнянні з іншими провідними марками. Шини STARCO Tusker проявили себе найкращим чином - найчастіше вони обходили за сукупністю параметрів своїх іменитих конкурентів. Або, як мінімум, були на їх рівні, але коштували менше. Нагадаємо, що у відкликанні пивоварної компанії, що входить до складу Carlsberg Group, прямо написано, що «стирається менше, шматки не відскакують, не розшаровується. Легка керованість, висока стійкість».

Шини STARCO Tusker на японському вилочному навантажувачі

Спробуйте і ви встановити суцільнолиті шини STARCO Tusker на свій навантажувач. З запитами звертайтеся до відділів продажів, там можна обговорити питання про ходові випробування наших шин в реальних умовах.

Повернення до списку