Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Всі новиниНовини Bohnenkamp

HONDA Швеція обрала для комплектації квадроциклів опцію у вигляді комплекту коліс STARCO BIG FOOT

21.07.2014

Більшість користувачів квадроциклів цілком задоволені дисками і шинами заводської комплектації. Колеса, що встановлюються на нові квадроцикли заводом-виробником, цілком адекватні запитам більшості користувачів, особливо у випадку, коли їх потреби обмежуються звичайною дорогою або легким бездоріжжям. Проте ми спостерігаємо зростання популярності квадроциклів серед професіоналів: працівників сільського господарства, лісозаготівників, мисливців та організаторів туризму в глибинці. Серед таких замовників зростає інтерес до установки спеціальних комплектів коліс, що поліпшують робочі характеристики і прохідність квадроциклів.

ATV HSR27HD 500

Багато постачальників для ринку сервісу квадроциклів можуть встановити колеса, які будуть функціонально краще і більше за розмірами, ніж ті, що встановлює завод-виготовлювач. Але для звичайного споживача досить проблематично вибрати комплект дисків з шинами, що пройшли перевірку на предмет безпеки і сумісності з конкретною моделлю ATV. Заміна заводських коліс може призводити до змін у стабільності і їздових якостей; так само як і негативно впливати на безпеку та економічність, а в гіршому випадку доморощених доопрацювань - анулювати заводську гарантію.

Фірма STARCO має багаторічний досвід на ринку ATV: в першу чергу - в якості постачальника шин для квадроциклів, коліс в зборі та комплектів здвоєних коліс. Компанія проаналізувала функціональне призначення різних моделей квадроциклів, а інженери STARCO провели спільну роботу з багатьма провідними виробниками та постачальниками квадроциклів.

Зустрічайте одну з новинок STARCO на ринку комплектації квадроциклів: комплект коліс для Honda - повністю сумісний комплект з чотирьох сталевих дисків і чотирьох шин. Спеціально зроблений і протестований для шведської Honda. При створенні комплекту, який ми називаємо Big Foot, фахівці фірми STARCO використовували міцний сталевий диск, розроблений STARCO і вироблений на нещодавно модернізованому заводі в Бели Манастир (Хорватія), і міцну шину Bear Claw виробництва Kenda.

У порівнянні із заводським диском, сталевий диск STARCO має загальний підвищений запас міцності, більш товсту закраїну, захист вентиля, і, звичайно, повне покриття поверхні диска електрофорезною обробкою STARCO, що забезпечує відмінний зовнішній вигляд і корозійну стійкість навіть через роки експлуатації в умовах стирання твердою землею. Нові сталеві колеса для Honda мають ширину 10 "спереду, і 12" ззаду - при максимальному діаметрі 27 ". Стандартні колеса зазвичай мають ширину 8 "і діаметр 25". У деяких країнах ви можете замовити в інтернет-магазинах STARCO і інші розміри, включаючи легкосплавні диски.

Шини Bear Claw від Kenda цілком відповідають своїй назві "Ведмежий кіготь", забезпечуючи відмінне зчеплення на найскладніших поверхнях. Збільшений до 27 дюймів діаметр дозволяє двигуну квадроцикла Honda передавати велику потужність при найбільших навантаженнях. При цьому квадроцикл зберігає стабільність, керованість і безпеку.

ATV Big Foot - Hello Gunnar

Подібно комплекту для Honda, є схожі комплекти коліс STARCO Big Foot для квадроциклів інших марок. Колись будучи тільки засобом для розваги, квадроцикл вже досить давно став надійною робочою конячкою для вимогливих споживачів в різній господарської діяльності. Комплект Big Foot від STARCO дозволяє професійному користувачеві збільшити функціональність квадроцикла, підвищити його прохідність і навіть підняти віддачу від вкладених у придбання квадроцикла засобів.

Повернення до списку