Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
18 Марта 2020
Ми змушені призупинити діючі домовленості по відтермінуванню платежів
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
3 Марта 2020
Шина V-FLEXA от BKT - это всегда хорошая идея!
Детальніше
Всі новиниНовини Bohnenkamp

Bohnenkamp AG і BKT на виставці AGRITECHNIKA 2019 Ганновері.

18.10.2019

Agritechnika

Bohnenkamp AG і BKT на виставці AGRITECHNIKA 2019 Ганновері.

З 10 по 16 листопада в Ганновері пройде провідна міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання – AGRITECHNICA 2019.

Протягом 7 днів виставки провідні виробники і постачальники галузі будуть знайомити відвідувачів виставки з новітніми розробками в галузі сільськогосподарського машинобудування, рослинництва і основними тенденціями розвитку світового агропромислового комплексу.

На виставці будуть представлені стенди нашої материнської компанії – Bohnenkamp AG (Німеччина) і відомого індійського виробника шин – компанії BKT, офіційним дистриб'ютором якої є наша компанія.

На стендах Bohnenkamp AG і BKT буде представлений широкий асортимент шин для сільськогосподарської техніки, що включає інноваційні новинки.

На стенді BKT буде представлена ​​нова радіальна шина V-FLEXA (розмір VF 600/55 R 26.5), розроблена спеціально для сільськогосподарських причепів. Шини відносяться до останнього покоління шин високої прохідності з технологією VF, що забезпечує максимальну еластичність боковин. Дана технологія дозволяє перевозити важкі вантажі при тиску в шинах на 30% менше, ніж в стандартних шинах аналогічного розміру.

Стенд Bohnenkamp AG на виставці Agritechnica буде розташований в залі 4, стенд D21, компанія BKT буде представлена ​​в залі 3, стенд B06.

Співробітники східної групи Bohnenkamp працюватимуть на стендах Bohnenkamp AG і BKT з 10 по 15 листопада і будуть раді зустрічі з клієнтами, які планують відвідати виставку

     

Bohnenkamp AG и BKT на выставке AGRITECHNIKA 2019 в Ганновере.

С 10 по 16 ноября в Ганновере пройдет ведущая международная выставка сельскохозяйственной техники и оборудования – AGRITECHNICA 2019.

В течение 7 дней выставки ведущие производители и поставщики отрасли будут знакомить посетителей выставки с новейшими разработками в области сельскохозяйственного машиностроения, растениеводства и основными тенденциями развития мирового агропромышленного комплекса.

На выставке будут представлены стенды нашей материнской компании – Bohnenkamp AG (Германия) и известного индийского производителя шин – компании BKT, официальным дистрибьютором которой является Bohnenkamp.

На стендах Bohnenkamp AG и BKT будет представлен широкий ассортимент шин для сельскохозяйственной техники, включающий инновационные новинки.

На стенде BKT будет представлена новая радиальная шина V-FLEXA (размер VF 600/55 R 26.5), разработанная специально для сельскохозяйственных прицепов. Шины относятся к последнему поколению шин высокой проходимости с технологией VF, обеспечивающей максимальную эластичность боковин. Данная технология позволяет перевозить тяжелые грузы при давлении в шинах на 30% меньше, чем в стандартных шинах аналогичного размера.

Стенд Bohnenkamp AG на выставке Agritechnica будет расположен в зале 4, стенд D21,
компания BKT будет представлена в зале 3, стенд B06.

Сотрудники восточной группы Bohnenkamp будут работать на стендах Bohnenkamp AG и BKT с 10 по 15 ноября и будут рады встрече с клиентами, которые планируют посетить выставку.


Повернення до списку