Гарантійні зобов'язання Bohnenkamp

Гарантійні зобов'язання Bohnenkamp

Компанія BOHNENKAMP заявляє, що на усі вироблені або поставлені нею шини, інші резино-технічні вироби, призначені для комплектації шин і коліс, - їздові камери, ободні стрічки, вентилі та інше, а також колеса і колеса з шинами у зборі поширюється гарантія виробника в повному об'ємі.

За умови дотримання правил експлуатації транспортного засобу (інструкції оператора і тому подібне) відносно приписів, що стосуються шин, навантаження, швидкості руху, а також за умови дотримання правил експлуатації, транспортування і зберігання шин, передбачених нормативно-технічними документами, які поширюються на категорію шин, вживаних на цьому транспортному засобі, за відсутності механічних ушкоджень і слідів ремонту гарантується:

  • відповідність шин, резино-технічних виробів і коліс технічним вимогам стандартів ETRTO(Європейській технічній організації шин і коліс) і технічним параметрам, заявленим виробником;
  • відповідність шин технічним вимогам Правил ЕЭК ООН і(чи) Директив ЄС, які поширюються на категорію шин, вживаних на цьому транспортному засобі, якщо ці шини підлягають обов'язковій сертифікації;
  • відсутність виробничих дефектів на увесь термін експлуатації шини.

Закінчення терміну експлуатації настає при повному зносі малюнка протектора. Протектор вважається повністю зношеним, коли глибина його малюнка, заміряна в спеціально маркованих на протекторі місцях(індикаторах зносу), досягла 0 мм або, коли оголилися нитки(дріт) каркаса в зоні протектора.

Якщо повний знос шини не настав, то максимальний термін експлуатації і зберігання складає 5 років з дня виробництва шини, якщо не передбачено інакше нормативно-технічними документами, які поширюються на категорію шин, вживаних на транспортному засобі. Маркування дати виробництва повинно знаходитися на боковині шини.

Природний знос шин в процесі експлуатації не може розглядатися, як виробничий дефект.

У разі появи дефекту необхідно надати в представництво BOHNENKAMP для технічної експертизи:

  1. Колесо з дефектною шиною у зборі
  2. Заповнена рекламаційна заява(див. ДОДАТОК)
  3. Документ, що підтверджує купівлю або постачання(накладна, чек, контракт і тому подібне)

У виняткових випадках, коли з об'єктивних причин немає можливості надати шину відповідно до п.1, при двухсторонній згоді сторін технічна експертиза може проводитися на підставі фотографій та інших носіїв інформації. Фотографії мають бути чіткими і без спотворення передачі кольору. Перелік фотографій, необхідних для кожного конкретного випадку, визначає особа, що проводить експертизу.

При виявленні виробничих дефектів або невідповідності технічним вимогам компанія BOHNENKAMP гарантує негайну заміну дефектного виробу або дефектного комплектуючого,що входить до складу комплекту або складальної одиниці. За відсутності для заміни такого ж або еквівалентного за ціною і експлуатаційними властивостями виробу повертається вартість.

У разі, якщо шина до прояву дефекту успішно експлуатувалася, може застосовуватися компенсація вартості за вирахуванням зносу, розрахованого по залишковій глибині малюнка протектора.

Дія гарантії поширюється тільки на продукцію, що постачається. Усі види непрямих витрат таких, як за монтаж шин і коліс, за простій, транспортування і ремонт транспортного засобу, за доставку дефектної продукції і її заміну, оплата технічної експертизи третьої сторони, медичні витрати, юридичні витрати і так далі, не потрапляють під дію справжніх гарантійних зобов'язань.

Технічна експертиза(перевірка якості товару) для визначення характеру дефекту шини проводиться фахівцями компанії BOHNENKAMP , які пройшли спеціальне навчання по конструкції, технології виробництва і дефектам шин в Науково-дослідному інституті шинної промисловості РФ, ТОВ "Шина - Теза", і мають документи, що підтверджують їх компетентність на проведення цього виду експертизи.

Компанія BOHNENKAMP залишає за собою право вносити зміни в справжні зобов'язання без попереднього повідомлення.

BOHNENKAMP SIA, 2017

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ STARCO 
в форматi PDF

БЛАНК РЕКЛАМАЦІЙНОЇ ЗАЯВИ 
в форматi MS Word

БЛАНК РЕКЛАМАЦІЙНОЇ ЗАЯВИ 
в форматi PDF

ГАРАНТИЙНЫЕ ОБЯЗАТЕЛЬСТВА Bohnenkamp

Бланк рекламационного заявления PDF