Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
31 Июля 2019
Bohnenkamp Group сумує у зв'язку зi смертю Гізели Боненкамп
Детальніше
15 Июля 2019
Новинки в ассортименте шин для квадроциклов и мотоциклов для эндурокросса
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
31 Июля 2019
Весь модельный ряд шин BKT для прицепов
Детальніше
Всі новиниСистеми вузьких коліс для просапних культур

Системи вузьких коліс для просапних культур

Одним з найважливіших елементів в конструкції трактора, для перетворення потужності двигуна в тягове зусилля, є колеса. Від них залежить, яким буде урожай. Особливо важливо використання правильних коліс для обробітку просапних культур.

Серед безліч систем, представлених на ринку, система вузьких коліс із застосуванням дисків і стяжок від STARCO GS є найміцнішою і надійною.

Застосування дисків STARCO GS (Швейцарія) і шин ВКТ (Індія) дозволяє одержати високу якість вузьких коліс за привабливою ціною.

Вузькі колеса до тракторів застосовуються на полях при вирощуванні наступних просапних культур:

Цукрові буряки (міжряддя 45, 50, 56 см)

- Цукрові буряки (міжряддя 45, 50, 56 см)

Кукурудза і соняшник (міжряддя 45, 60, 70 і 75 см)

- Кукурудза і соняшник (міжряддя 45, 60, 70 і 75 см)

Картопля (міжряддя 70, 75, 90 см)

- Картопля (міжряддя 70, 75, 90 см)

При роботі трактора тільки на внутрішніх вузьких колесах, останні залишають в процесі обробки глибокі сліди і сильно ущільнюють грунт в області кореневої системи. Це веде до зменшення врожайності. Системи здвоєних вузьких коліс для роботи по міжряддях дозволяють розподілити масу трактора не між 4, а між 6 або 8 колесами, відповідно збільшуючи зону контакту коліс з грунтом і знижуючи тиск на грунт.

Системи здвоєних вузьких коліс для роботи по міжряддях

В результаті цього значно знижується вплив на кореневу систему рослин, ви не втрачаєте врожай і економите паливо. Крім цього, робота трактора тільки на 4 внутрішніх колесах при невеликій колії знижує його стійкість і може призвести до перекидання при різкому маневруванні.

Основними перевагами використання здвоєних коліс:

- Підвищення прохідності і стійкості;

- Підвищення продуктивності за рахунок зменшення пробуксовки;

- Можливість швидкого встановлення або зняття зовнішніх коліс. Монтаж усіх 4 коліс може бути здійснений протягом 15-20 хвилин. Демонтаж - протягом 5 хвилин.

- Гарантована надійність кріплення зовнішнього колеса стяжками MD-plus в кількості від 3 до 6 шт. (залежно від розміру колеса і потужності трактора).

- Коротка тяга затиску (стяжки) не дає зажимам переміщатися у великих межах навіть у разі ослаблення кріплення, що виключає можливість пошкодження диска і мимовільного демонтажу зовнішнього колеса.

Вузькі здвоєні колеса зберігають рихлість грунту в зоні кореневої системи рослини. Посадки розвиваються без перешкоди, радуючи гарними врожаями.