Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
4 Июня 2020
Зміна часу роботи
Детальніше
6 Февраля 2020
KENDA K611 – новинка в асортименті Bohnenkamp!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
25 Мая 2020
BKT представила шину для ричстакеров CONTAINER KING в размерности 18.00 – 33
Детальніше
Всі новиниСистеми вузьких коліс для просапних культур

Системи вузьких коліс для просапних культур

Одним з найважливіших елементів в конструкції трактора, для перетворення потужності двигуна в тягове зусилля, є колеса. Від них залежить, яким буде урожай. Особливо важливо використання правильних коліс для обробітку просапних культур.

Серед безліч систем, представлених на ринку, система вузьких коліс із застосуванням дисків і стяжок від STARCO GS є найміцнішою і надійною.

Застосування дисків STARCO GS (Швейцарія) і шин ВКТ (Індія) дозволяє одержати високу якість вузьких коліс за привабливою ціною.

Вузькі колеса до тракторів застосовуються на полях при вирощуванні наступних просапних культур:

Цукрові буряки (міжряддя 45, 50, 56 см)

- Цукрові буряки (міжряддя 45, 50, 56 см)

Кукурудза і соняшник (міжряддя 45, 60, 70 і 75 см)

- Кукурудза і соняшник (міжряддя 45, 60, 70 і 75 см)

Картопля (міжряддя 70, 75, 90 см)

- Картопля (міжряддя 70, 75, 90 см)

При роботі трактора тільки на внутрішніх вузьких колесах, останні залишають в процесі обробки глибокі сліди і сильно ущільнюють грунт в області кореневої системи. Це веде до зменшення врожайності. Системи здвоєних вузьких коліс для роботи по міжряддях дозволяють розподілити масу трактора не між 4, а між 6 або 8 колесами, відповідно збільшуючи зону контакту коліс з грунтом і знижуючи тиск на грунт.

Системи здвоєних вузьких коліс для роботи по міжряддях

В результаті цього значно знижується вплив на кореневу систему рослин, ви не втрачаєте врожай і економите паливо. Крім цього, робота трактора тільки на 4 внутрішніх колесах при невеликій колії знижує його стійкість і може призвести до перекидання при різкому маневруванні.

Основними перевагами використання здвоєних коліс:

- Підвищення прохідності і стійкості;

- Підвищення продуктивності за рахунок зменшення пробуксовки;

- Можливість швидкого встановлення або зняття зовнішніх коліс. Монтаж усіх 4 коліс може бути здійснений протягом 15-20 хвилин. Демонтаж - протягом 5 хвилин.

- Гарантована надійність кріплення зовнішнього колеса стяжками MD-plus в кількості від 3 до 6 шт. (залежно від розміру колеса і потужності трактора).

- Коротка тяга затиску (стяжки) не дає зажимам переміщатися у великих межах навіть у разі ослаблення кріплення, що виключає можливість пошкодження диска і мимовільного демонтажу зовнішнього колеса.

Вузькі здвоєні колеса зберігають рихлість грунту в зоні кореневої системи рослини. Посадки розвиваються без перешкоди, радуючи гарними врожаями.