Bohnenkamp AG: Шини для агро, індустріальної, мото-квадро, шахтної техніки та вантажних авто

Партнери

Ключові партнери

Компанія Bohnenkamp є офіційним представником фірм
BKT
BKT

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) — компанія з виробництва шин, що базується в Індії. Група BKT пропонує широкий асортимент позашляхових шин, що постійно оновлюються, спеціально розроблених для сільськогосподарської, промислової, землерийної та гірничодобувної техніки, а також для машин підвищеної прохідності та садівничого обладнання.

Kenda
Kenda

Kenda є одним з провідних світових виробників шин та камер для автомобілів, мотоциклів, квадроциклів, велосипедів, інвалідних колясок, гольф-карток, обладнання для догляду за газонами, причепів, навантажувачів та сільськогосподарських машин.
Фірма поставляє шини для складської та промислової техніки, шини для вилкових та фронтальних навантажувачів, шини для дорожньо-будівельної техніки, лісової та сільськогосподарської техніки.

NEXEN
NEXEN

Nexen Tire Corporation - виробник шин зі штаб-квартирою в Янсані, провінція Південний Кенсан, та Сеулі в Південній Кореї. Заснована в 1942 році як Heung-A Tire Company. Назва компанії знаходить своє відображення у її маркетинговому підзаголовку «Next Century Tire.». У компанії працює понад 2000 осіб, і зараз вона експортує свою продукцію до 120 країн світу.

FAD Assali
FAD Assali

Виробник осей, маточин та підвісок