Клієнтський стандарт Боненкамп

Клієнтський стандарт Боненкамп

Клієнтський стандарт Боненкамп

ОДНА КРАЇНА – ОДНА ЦІНА

Працюємо для всіх по всій країні

Ціна на товар не змінюється в залежності від регіону та віддаленості від наших складів, а залежить тільки від рівня ціни, присвоєної кожній категорії клієнтів.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Привеземо будь-яке замовлення

Боненкамп забезпечує безкоштовну доставку купленого у нас товару не залежно від суми покупки і кількості одиниць товару (від 1 шт.) до терміналу транспортної компанії.

СПОЧАТКУ МІНЯЄМО – ПОТІМ РОЗБИРАЄМОСЬ

Техніка не простоює, робота не чекає

В додаток до стандартної гарантії виробника, Боненкамп надає додаткову гарантію.
У випадку проблеми з шиною ми спочатку замінимо її, а потім встановимо причину дефекту. Завдяки цьому ваша техніка не буде простоювати під час розгляду рекламації.

ДОПОМОЖЕМО ПРОДАТИ

Якщо не знадобився товар – поверніть нам. Ми допоможемо продати

Якщо протягом 3 місяців після покупки будь-якого товару у Bohnenkamp (за передоплатою або з відстрочкою платежу) він не знайшов свого клієнта – ви можете повернути нам товар, а ми повернемо вам гроші. Повернення здійснюється за рахунок покупця і тільки при збереженні початкового стану придбаного товару і відсутності на ньому будь-яких слідів монтажу та експлуатації. Не підлягає поверненню товар, вироблений або поставлений за індивідуальним замовленням клієнта, а також товар, який усвідомлено купувався, як товар з візуальними дефектами.

ЗАВЖДИ ВСЕ В НАЯВНОСТІ

Якщо щось закінчилося – ми заплатимо за очікування

Якщо який-небудь товар з нашого основного асортименту на даний момент закінчився на наших складах, ми максимально оперативно привеземо його з одного з наших центральних складів або з заводу, і, якщо ви готові оформити замовлення і почекати, ми надамо вам знижку за очікування.

ШИННА АКАДЕМIЯ

Знання – це сила

Якщо у Вас, або у Ваших клієнтів є потреба в отриманні знань в області шин – ми допоможемо Вам стати шинними експертами в нашій Шинній Академії. Залиште заявку нашим співробітникам і ми зв‘яжемось з Вами, щоб погодити можливість і час проведення навчання.

УТИЛІЗАЦІЯ ШИН

Збережемо зелене

Боненкамп пропонує БЕЗКОШТОВНУ послугу по організації процесу збору, вивозу і утилізації відпрацьованих шин.