Bohnenkamp AG: Шини для агро, індустріальної, мото-квадро, шахтної техніки та вантажних авто

Про фiрму

Bohnenkamp — ваш надежный партнер в мире шин, колес, дисков, камер и других комплектующих для профессионального использования.

У травні 2016 року було оголошено, що згідно з прийнятим рішенням про зміцнення бізнесу, компанія Bohnenkamp AG (Оснабрюк, Німеччина) переймає бізнес компанії SEG і бізнес компанії СТАРКО на вторинному ринку Скандинавії, Німеччини та країн Бенілюксу. Перехід бізнесу стався 1 липня 2016 року.

«Нова структура дозволить обом компаніям по новому поглянути на ринки і торгові марки і відкриє для нас нові можливості. Це не торкнеться відносини з нинішніми клієнтами і постачальниками », - заявив Грегор РЮТ, виконавчий директор Bohnenkamp AG. Він додав, що «клієнти компаній Bohnenkamp AG і СТАРКО виграють від цих змін. Обидві компанії в майбутньому зможуть запропонувати більш повний асортимент продукції, високий рівень наявності товару на складі, кращу якість і рівень сервісу. Усі співробітники СТАРКО, що працюють на вторинному ринку, стануть співробітниками Bohnenkamp AG. Співробітники є найціннішою частиною компанії, оскільки володіють знаннями і досвідом. Завдяки їм відносини з нашими клієнтами і постачальниками триватимуть і в майбутньому ».

Коротка інформація про Bohnenkamp AG

Заснована в 1950 році в Оснабрюці, Bohnenkamp AG є одним з лідируючих європейських постачальників шин і коліс для індустріальної, сільськогосподарської, гірничо-видобувної та іншої спеціальної техніки, а також вантажних автомобілів і причепів. Компанія також пропонує широкий асортимент осей та інших комплектуючих для сільськогосподарського обладнання. Компанія налічує близько 260 співробітників і пропонує свою продукцію і послуги в Німеччині, Швейцарії, Австрії, країнах Бенілюксу, Словаччини, Чехії, Угорщини та Польщі. Детальна інформація на www.bohnenkamp.com

Наші шановні постійні замовники можуть бути абсолютно впевнені, що всі зміни в Східній групі СТАРКО є продуманим і органічним кроком. Запевняємо, що ці кроки вплинуть на якість обслуговування, асортимент і цінові пропозиції тільки в позитивному плані.