Який дизайн протектора OTR найкраще підходить для Вас?

Який дизайн протектора OTR найкраще підходить для Вас?

28.10.2022

Шини OTR (позашляхові) - це термін, що використовується для опису шин, які використовуються в деяких із найскладніших секторів на землі, таких як будівельна та гірничодобувна промисловість. Залежно від умов експлуатації спеціальні шини OTR можуть виконувати низку функцій, включаючи підвищене зчеплення, стійкість та довговічність.

Вибір правильної шини OTR для вашого застосування вплине на те, як ваш транспорт працюватиме в різних умовах, і зрештою вплине на вашу здатність ефективно виконувати поставлене завдання.

При виборі правильної шини в гру вступає ряд факторів, у тому числі місцевість, на якій ви працюєте, тип використовуваного вами транспортного засобу та робота, що виконується. Вибір правильних шин OTR може гарантувати, що ви зможете виконати свою роботу навіть у найскладніших умовах.

У цьому блозі ми поділимося нашими порадами та рекомендаціями щодо вибору правильної шини OTR для вашого транспорту.

Розуміння класифікацій для різних транспортних засобів

Перший крок до розуміння правильного малюнка протектора шини для вашого автомобіля – це звернення до класифікації шин для різних транспортних засобів за класифікацією Tire and Rim Association (TRA).

Код TRA завжди починається з літери, яка визначає тип обслуговування, для якого призначена шина (наприклад, код, що починається з "E", означає "Earth Mover", "L" означає "Loader & Dozer"). Важливо, щоб вибрані шини не були призначені для іншого транспортного засобу.

Наступні цифри позначають тип протектора за загальноприйнятою шкалою 2 - 5 (у стандартах ETRTO можна знайти 1 і 7). Якщо протектор гладкий, в кінці коду ви знайдете літеру "S". Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, як протектор та глибина протектора впливають на експлуатаційні характеристики шин.

Глибина протектора

За даними Асоціації шин та ободів (TRA), існує три класифікації глибини протектора для шин OTR: звичайна, глибока та надглибока. Взагалі кажучи, більш глибокі протектори, як правило, мають більшу міцність, але вони також виділяють більше тепла. Наприклад, наш EARTHMAX SR 53 відрізняється дуже глибоким протектором та стійким до порізів складом, що забезпечує виняткову довговічність.

Різні типи протектора шин

Області застосування шин OTR можуть бути найрізноманітнішими, тому існує безліч різних конструкцій протектора шин для забезпечення ефективної експлуатації транспортних засобів в будь-яких умовах. Різні малюнки протектора шин можуть забезпечувати різний ступінь зчеплення, прохідності та довговічності на таких поверхнях, як камінь, пісок та бруд.

Коли справа доходить до вибору правильного протектора шини OTR для вашого транспорту, вибір залежатиме від сфери застосування, оскільки різні малюнки призначені для різних цілей. П'ятьма найпоширенішими типами протектора шин є:

 1. Малюнок для гірської породи - цей малюнок призначений для використання в скелястих умовах та запобігання порізам і проколам шин, викликаним гострим камінням. Він має велику площу контакту з ґрунтом, що забезпечує максимальну стійкість до зношування, і ідеально підходить для використання в таких областях, як кар'єри або будівництво. Малюнок протектора для гірської породи доступний з глибокою та надглибокою глибиною протектора.
  Зазвичай використовується для: Землерийних машин, Грейдерів, Навантажувачів.

 2. Тяговий малюнок – цей малюнок корисний на нерівних поверхнях, де отримання тяги є пріоритетним завданням. Малюнок протектора допомагає забезпечити стійкість на нерівних поверхнях та дозволяє машинам набирати тягу (як випливає з назви). Шина EARTHMAX SR 45M - повністю сталева радіальна шина, що ідеально підходить для роботи на далеких маршрутах, завдяки оптимальному зчепленню.
  Зазвичай використовується для: Грейдерів, Навантажувачів та Бульдозерів, Землерийних машин.

 3. Блоковий рисунок протектора - шини OTR із блочним малюнком протектора ідеально підходять для транспортних застосувань. Такий малюнок забезпечує менший та рівномірний знос, а також гарантує стабільність, комфорт та захист від ударів. Він призначений для використання на твердих та кам'янистих поверхнях, таких як гравій та камінь. Наші шини EARTHMAX SR 41 мають спеціальний малюнок блоків, який забезпечує чудову стійкість до проколів та тривалий термін служби.
  Зазвичай використовується для: Землерийних машин.

 4. Ребристий малюнок - Шини з ребристим малюнком призначені для забезпечення стійкості на пухкому ґрунті та піщаній дорозі. Desert King був спеціально розроблений для пухкого ґрунту та піщаної місцевості. Оптимізована ребриста конструкція протектора забезпечує плавучість та курсову стійкість, спеціально розроблена для роботи за низького тиску.
  Зазвичай використовується для: Тракторів та причепів, пустельних вантажівок.

 5. 5. Гладкий малюнок - малюнок протектора з гладким малюнком не має канавок, тому він ідеально підходить для умов, де тяга не така необхідна, і зазвичай використовується для навантажувачів і бульдозерів в таких умовах, як підземний видобуток корисних копалин, заводи з переробки відходів та металургійні заводи. Цей шаблон використовується там, де необхідно забезпечити високий захист від ударів та проколів. На боці буде кілька канавок, які використовуються для вимірювання зносу. EARTHMAX SR 55 спеціально розроблений для навантажувачів, бульдозерів та самоскидів, що працюють на найважчих гірських роботах.
  Зазвичай використовується для: Підземних гірських машин, Катків, Навантажувачів та Бульдозерів.

Правильний вибір шин

Правильно підібрані шини OTR дозволять вашому транспорту працювати у найскладніших умовах. Після того, як ви ознайомитеся з малюнком протектора шин, що підходить для вашого транспорту, все одно важливо вибрати шину, яка забезпечить максимальну продуктивність.

Гірничодобувний та будівельний сектори є одними із найскладніших на землі, тому важливо, щоб ваші шини OTR були готові до цих випробувань. Наш асортимент шин OTR включає різні експлуатаційні характеристики відповідно до ваших потреб для широкого спектру різних умов експлуатації.

Фотогалерея