Шини BKT для обприскування і боротьби з бур’яном

Шини BKT для обприскування і боротьби з бур’яном

30.05.2022

Фруктові сади, виноградники, кукурудзяні або бурякові поля — кожна культура потребує певного догляду. А врожайність залежить, як від устаткування, що використовується, так і від встановлених на ньому шин.

Сереньо (Seregno) (Італія), 30 травня 2022 року. Лінійка шин BKT для обприскування та боротьби з бур'янами включає різні моделі. Кожна призначена для установки на машину певного типу, яка використовується для виконання операцій, необхідних для вирішення відповідної задачі на конкретній місцевості.

Як відомо, всі культури різні і вимагають індивідуального догляду за різних умов. Уявіть собі фруктові культури (наприклад, ківі), при роботі з якими машини знаходяться знизу або вузькі ряди винограду, для маневрування між якими необхідно підібрати відповідну шину. Крім того, одним із факторів вибору шин виступає тип ґрунту. Наприклад, для обробки полів цукрових буряків і подібних до них культур краще віддати перевагу ширшій шині, що не пошкоджує рослини.

Не менш важливу роль відіграє обладнання.

У садах слід використовувати компактні трактори із двигуном малої потужності. Така машина певною мірою визначає вибір шин: для обприскування нешироких рядів рослин переважно застосовувати вузькі шини діаметром від 16 до 28 дюймів. І навпаки, обприскування полів великої площі, наприклад кукурудзяних та тютюнових, проводиться тракторами з двигуном середньої чи високої потужності, які краще оснащувати вузькими шинами діаметром понад 28 дюймів. Часто на задню вісь встановлюються здвоєні колеса, які краще розподіляють навантаження і проходять при цьому між рядами. Вибір шини для боротьби з бур'яном визначається конкретним варіантом застосування (видалення бур'янів на узбіччях доріг, виноградниках або міжряддях).

Тому для обприскування та боротьби з бур'янами розроблено численні моделі шин. Дуже важливо довіритися рекомендаціям фахівців, які мають великий досвід і глибокі знання, а також постійно контролювати стан шин і виконувати їх своєчасне обслуговування.

До асортименту шин компанії BKT для обприскування та боротьби з бур'янами входять моделі різних розмірностей, створені для різних варіантів застосування та техніки.

Особливе місце в лінійці шин займають такі моделі:

Першокласна шина AGRIMAX SPARGO з технологією VF відрізняється підвищеною вантажопідйомністю при зниженому тиску, що сприяє зниженню ущільнення ґрунту. Чудові тягово-зчіпні характеристики, комфорт у русі та стійкість також входять до переваг цієї універсальної шини, яку можна експлуатувати як на полях, так і на дорогах, незважаючи на її невелику ширину.

Модель AGRIMAX SPARGO підвищує ефективність, універсальність та екологічність сільськогосподарських робіт. В даний час вона пропонується у семи розмірностях: VF 380/85 R 38, VF 380/90 R 46, VF 480/80 R 46, VF 380/90 R 50, VF 380/105 R 50, VF 420/95 R 50 та VF 480/80 R 50.

AGRIMAX RT 955 - оптимальна радіальна шина BKT для важких сільськогосподарських машин, що залучаються для обробки та обприскування просапних культур. Модель відрізняється чудовою стійкістю, тягово-зчіпними характеристиками та гарною здатністю самоочищатись, а також забезпечує стабільний контакт з поверхнею. Округлі плечові зони покликані захищати ґрунт та рослини від пошкоджень. Модель AGRIMAX RT 955 доступна в 23 розмірах.

Схожими якостями володіє і шина AGRIMAX RT 945, що пропонується у восьми розмірностях. Її відмінна риса — вузький протектор, що запобігає пошкодженню культури і, як наслідок, сприяє високій урожайності. За рахунок гарного самоочищення шина чудово підходить для переїздів між полями по дорогах.

AGRIMAX RT 855 - ідеальне рішення для обприскування просапних культур, а також перевезення вантажів дорогами та полями. Іншими словами, ця шина чудово підходить для роботи з частими переїздами, які є невід'ємною частиною такого виду сільськогосподарської діяльності. Радіальна шина AGRIMAX RT 855 відрізняється високою вантажопідйомністю та чудовою прохідністю. Вона пропонується в 46 розмірностях та з різними складами гумової суміші для того щоб відповідати різноманітним вимогам клієнтів.

Фотогалерея