Рішення компанії BKT для промислових вантажно-розвантажувальних робіт

Рішення компанії BKT для промислових вантажно-розвантажувальних робіт

29.04.2022

Лінійка шин для підвищення робочих характеристик вилкових навантажувачів.

Сереньо (Італія), 29 квітня 2022 року. — Промислові логістичні операції — украй складний варіант експлуатації навантажувачів і особливо шин. Шини для транспортування та навантаження повинні гарантувати чудову стійкість, впевнену тягу, відмінну вантажопідйомність та, що не менш важливо, високий рівень комфорту в русі. Але насамперед вони мають бути гранично міцними та надійними. Заміна проколотої чи пошкодженої шини не тільки потребує чергового вкладення коштів, а й веде до простою машини і, як наслідок, до зниження продуктивності, і це особливо очевидно в логістичній сфері.

Крім того, постійно покращується конструкція промислових машин, у тому числі вилкових навантажувачів: у них застосовуються все більш досконалі технології. Щоб задовольняти запити і відповідати вимогам цього сегменту, що розвивається, фахівці індійської компанії BKT не припиняють роботу над створенням рішень, що гарантують кращі характеристики придатні для використання на найновіших машинах. Саме тому ми розробляємо нові гумові суміші, що відрізняються високою стійкістю до порізів та руйнувань, і теплостійкі гумові суміші, які дозволяють перевозити важкі вантажі за збереження високого показника ТКВЧ (тонно-кілометрів на годину — відношення маси перевезеного вантажу та швидкості машини).

Серед основних лінійок шин, створених компанією BKT для підвищення характеристик сучасних навантажувачів, особливе місце займає серія MAGLIFT. Ця шина забезпечує максимальний рівень безпеки та неймовірну вантажопідйомність, а також чудову стійкість та оптимальне розподілення навантаження. Її каркас посилений сталевим дротом, тому він відрізняється винятковою стійкістю і міцністю і зменшує ймовірність небезпечного ковзання навіть за екстремальних умов експлуатації. Шини лінійки MAGLIFT виготовлені зі спеціальної гумової суміші, що стійко витримує зношування, порізи та руйнування. Крім того, для підвищеного комфорту під час руху в центральній частині протектора застосовується м'якша гумова суміш.

MAGLIFT ECO – це шина зі сталевим дротом у бортовій зоні, що забезпечує максимальні тягово-зчіпні характеристики та запобігає будь-якому ковзанню.

Вона виробляється з двох шарів гумової суміші, а її особлива форма та дуже широкі ґрунтозачепи гарантують неперевершену стійкість та чудовий розподіл навантаження. Ще одна відмінна риса цієї шини - особливий захист обода, розроблений для запобігання його ушкоджень і утворення вм'ятин. Низький опір коченню та висока стійкість до перегріву гарантують максимальну економічність. Шина MAGLIFT ECO пропонується у двох версіях: у стандартній версії та у версії LIP (з асиметричним бортом для відмови від фланців).

MAGLIFT PREMIUM була розроблена для вилкових навантажувачів, які експлуатуються у найважчих умовах. Високий малюнок протектора сприяє тривалому терміну служби цієї шини. Завдяки особливому малюнку протектора шина дозволяє оператору повністю контролювати управління та забезпечує тягу під час руху вперед та у поперечному напрямку. Центральна канавка протектора гарантує низький опір коченню. Доступні стандартна версія та версія LIP.

Ще одне високопродуктивне рішення для вилкових навантажувачів, окрім шини MAGLIFT, — модель LIFTMAX LM 81. Ця шина відрізняється повністю метало-кордним каркасом, що забезпечує максимальну міцність, надійність та низький опір коченню. У цьому полягає секрет знижених експлуатаційних витрат і збільшеного терміну служби. LIFTMAX LM 81 гарантує чудовий комфорт у русі, особливо при транспортуванні на велику відстань, та виняткову стійкість при русі на високих швидкостях.

Ці спеціалізовані лінійки шин для вилкових навантажувачів доповнюють безліч інших серій шин для різних машин і транспортних засобів, що виконують навантаження, ущільнення, будівельні роботи, переробку, перевезення, перевантаження на промислових підприємствах та в портах, роботи у сфері комунального господарства, транспортування та різні операції у вантажних терміналах.

Мета компанії BKT – задовольняти всілякі вимоги клієнтів, пропонуючи оптимальні та спеціалізовані шини для конкретних варіантів їх застосування. Саме тому фахівці компанії безперервно розширюють модельний ряд шин, який на сьогоднішній день налічує понад 3200 варіантів.

Фотогалерея