Переваги шин з брекером з арамідного волокна

Переваги шин з брекером з арамідного волокна

06.10.2022

Від високої стійкості до поглинання бічного ударного навантаження - все це про шини BKT з брекером з арамідного волокна, створені для різних варіантів застосування.

Сереньо (Італія), 12 вересня 2022 року. Традиційні шини відрізняються міцною конструкцією та призначені в основному для нерівних поверхонь. Саме міцність та чудова здатність поглинати бічне ударне навантаження – їх основні переваги.

Але чи розроблені шини, які мають ще більшу стійкість, особливо при експлуатації в найсуворіших умовах? Так. Це шини з брекером із арамідного волокна.

Що особливого у такому брекері?

Традиційну шину можна оснастити брекером з арамідного волокна: це просте, але виграшне і особливо ефективне рішення, що підвищує стійкість до проколів.

Арамід - це волокно високого ступеня щільності, яке застосовується для поліпшення механічної міцності, наприклад, у виробах для аерокосмічної сфери або вогнестійкого екіпірування. Брекери з арамідного волокна характеризуються високою міцністю на розтягування і малою масою. Для кращого розуміння властивостей арамідного волокна наведемо наступний факт: при однаковій масі брекер з арамідного волокна в п'ять разів міцніший за брекер з металокорду.

Але додатково до цього фахівці BKT придумали, як підвищити стійкість шини до порізів та сколів. Посилена версія (HD, Heavy-Duty) складається з арамідного брекера та спеціальної гумової суміші, розрахованої на найсуворіші умови застосування.

Шини BKT із брекером з арамідного волокна

Знаючи переваги шин з брекером із арамідного волокна, компанія BKT пропонує інноваційні рішення для різноманітних традиційних шин. Такі шини відрізняються не тільки вражаючою зносостійкістю, але й чудовою здатністю поглинати бічні ударні навантаження і можуть задовольнити навіть найсуворіші вимоги клієнтів.

Різноманітність малюнків протектора BKT - дозволяють експлуатувати шини у різних сферах — від сільського господарства до промисловості та будівництва. В широкому асортименті рішень BKT є оптимальна, ефективна та високоякісна шина, що відповідає конкретним запитам клієнтів. Фахівцям BKT чудово відомо, що всі робочі операції є унікальними, тому для їх виконання необхідні спеціалізовані шини, продумані до дрібниць. Внаслідок цього з'явилася лінійка шин BKT для різних варіантів застосування.

Так, до її складу включено дві шини BKT з брекером з арамідного волокна, призначені для сільськогосподарського та промислового застосування та доступні у посиленій версії HD. Перша з них – AS 504 – призначена для експлуатації на телескопічних навантажувачах. Вона відрізняється чудовими характеристиками самоочищення та покращеним зчепленням.

Друга шина — MULTI RIB — має виняткову маневреність і демонструє відмінні показники на задньопривідних тракторах та іншій сільськогосподарській техніці при оранці ґрунту та транспортуванні вантажів.

Компанія BKT пропонує різні рішення і для збирання врожаю - однієї з найважливіших і делікатних сільськогосподарських операцій, при виконанні якої висока ймовірність проколів шин. Для монтажу на зернозбиральні комбайни та комбіновані збиральні машини призначена посилена версія з арамідним брекером шини TR 137. Вона відрізняється підвищеною стійкістю до проколів та пошкоджень, типовим для цього варіанта застосування. На сільськогосподарське обладнання, сінозаготівельні машини та прес-підбирачі, а також на техніку для плантацій цукрової тростини можна встановити універсальну шину TR 882, доступну навіть у посиленій версії HD. Альтернативою для сінозаготівельних машин та прес-підбирачів, цистерн та причепів виступає шина FLOTATION 558, що характеризується високою вантажопідйомністю та чудовим зчепленням. Ця шина чудово працює на дорогах та за їх межами.

Для виконання транспортних операцій передбачено три рішення: RIB 774 (A) - низькопрофільна шина високої вантажопідйомності для сільськогосподарського обладнання; AW 726 - шина для причепів, що відрізняється характерним блоковим малюнком протектора; ST 180 - зносостійка шина для встановлення на причепи та сільськогосподарське обладнання.

Компактним тракторам, що використовуються для виконання муніципальних робіт та робіт з обслуговування, чудово підійде шина з брекером з арамідного волокна AT 316, що забезпечує впевнену тягу.

Найбільший вибір шин доступний для ландшафтних та садівницьких робіт, а також робіт з догляду за газонами.

На косарки компанія BKT рекомендує встановлювати моделі LG 306 та LG SMOOTH, а на компактні трактори-косарки – шини LG 408 та LG RIB. Модель GF 304 гарантує максимальний рівень комфорту та захист газону, тому вона відмінно підходить для експлуатації на гольф-карах.

Для важких вантажно-розвантажувальних робіт у промисловій сфері призначено три рішення: BK-LOADER 53 відмінно підходить для встановлення на навантажувачі, що експлуатуються на станціях переробки відходів; EM 937 E3 (L) націлена на виконання вантажних робіт та робіт з виїмки ґрунту навантажувачами та екскаваторами-навантажувачами; XL GRIP (BHL) рекомендована для екскаваторів навантажувачів, що залучаються для виїмки ґрунту та навантаження, за суворих умов.

Нарешті, клієнтам із будівельного сектора запропоновано діагональну шину з брекером з арамідного волокна XL GRIP (L3), створену для виконання тяжких вантажних робіт навантажувачами.

Таким чином, компанія BKT реалізує оптимальні шини для всіх робочих операцій та найрізноманітніших вимог клієнтів. При цьому фахівці компанії не припиняють роботи над розширенням асортименту, який вже зараз налічує понад 3200 варіантів продукції.

Фотогалерея