Абсолютна інновація: AGRIFORCE BK T71, перша модель лінійки гумових гусениць від BKT для сільськогосподарської техніки

Абсолютна інновація: AGRIFORCE BK T71, перша модель лінійки гумових гусениць від BKT для сільськогосподарської техніки

01.12.2022

Компанія BKT виходить у новий сегмент ринку, розширюючи портфоліо своєї продукції, яке тепер включає гумові гусениці. AGRIFORCE BK T71 відкриває новий розділ історії BKT.

Виставка SIMA (Париж, Франція), 06–10 листопада 2022 р. — Ті, хто не знає перепон: так можна описати стратегічний вибір BKT для виходу в новий сегмент ринку. Сьогодні компанія запускає абсолютну інновацію: AGRIFORCE BK T71, першу модель у новій серії гумових гусениць від BKT, для високопотужних тракторів, що використовуються у підготовці ґрунту та збиранні врожаю.

У BKT знають, що в деяких обставинах, залежно від сфери застосування та цілей, гусениці можуть бути більш функціональними порівняно з шинами. Тому в компанії вирішили додати до і без того широкого асортименту продукції нову категорію товарів.

Гумові гусениці сприяють підвищенню продуктивності та експлуатаційних характеристик, адже гусеничні трактори можуть пересуватися полем на високих швидкостях без втрати потужності, споживаючи при цьому менше палива.

На виставці SIMA (зал 06, стенд H028) BKT представить безліч відмінних рис новинки, які роблять її по-справжньому унікальним продуктом, що не має собі рівних. Протектор AGRIFORCE BK T71 виготовлений з гумової суміші з винятковими експлуатаційними властивостями: неймовірною стійкістю до порізів, розривів та зношування. Поліпшений малюнок протектора забезпечує чудову тягу та високий ходовий комфорт, а оптимізована форма гребенів гарантує неймовірну гнучкість. Крім того, каркас гусениці посилено чотирма шарами високоміцного металевого корду. Завдяки цим особливостям AGRIFORCE BK T71 пропонує ідеальний баланс між стійкістю та гнучкістю та відрізняється високою довговічністю.

Фотогалерея