Bohnenkamp AG: Шини для агро, індустріальної, мото-квадро, шахтної техніки та вантажних авто

Стаття

21.11.2022
У ці неспокійні часи, в які ми живемо, з неухильним зростанням вартості життя і постійно зростаючими проблемами у всьому ланцюжку поставок, стає все більш важливим, щоб ми заощаджували витрати і працювали більш ефективно там, де це можливо. Це необхідне задоволення повсякденних потреб як сільськогосподарської, і будівельної промисловості: двох галузей, де шини мають першорядне значення.
16.11.2022
Робота техніки на схилі – це справжнє випробування з погляду безпеки. Кут нахилу, умови експлуатації, швидкість руху і завдання визначають вибір техніки і шин. BKT ділиться професійними порадами про те, як підібрати правильні шини та який тиск у них використовувати.
09.11.2022
Дні стають все холоднішими, а ночі все довшими, що може означати тільки одне... настав час з розумом підійти до обслуговування шин цієї осені! З настанням осінньої погоди виникає необхідність адаптувати щоденні процедури технічного обслуговування, щоб забезпечити безперебійну роботу шин та їх максимально довге та повноцінне їхнє життя! Отже, ось наші 10 найкращих порад щодо підготовки шин до осені.
28.10.2022
Шини OTR (позашляхові) - це термін, що використовується для опису шин, які використовуються в деяких із найскладніших секторів на землі, таких як будівельна та гірничодобувна промисловість. Залежно від умов експлуатації спеціальні шини OTR можуть виконувати низку функцій, включаючи підвищене зчеплення, стійкість та довговічність.
06.10.2022
Від високої стійкості до поглинання бічного ударного навантаження - все це про шини BKT з брекером з арамідного волокна, створені для різних варіантів застосування.
29.08.2022
Гібридні культури, надмірно короткі стебла рослин після збирання врожаю та поганий догляд за ґрунтом можуть стати причиною проколів та порізів шин. Для вирішення цієї серйозної проблеми компанія BKT розробила моделі зі спеціальним складом суміші, призначені для техніки, що виконує роботи зі збирання врожаю та оранки.
15.08.2022
Правильний вибір шин може допомогти операторам оптимізувати свою роботу: будь то у відкритому полі, між тісно розташованими рядами виноградників чи у гірських фруктових садах.
30.05.2022
Фруктові сади, виноградники, кукурудзяні або бурякові поля — кожна культура потребує певного догляду. А врожайність залежить, як від устаткування, що використовується, так і від встановлених на ньому шин.
16.05.2022
Точка контакту та опора техніки. Шини – ключовий компонент будь-якого автотранспортного засобу, тому дбайливе ставлення, уважність і обережність при керуванні сприяють підвищенню як експлуатаційних характеристик шин, так і рівня безпеки.
29.04.2022
Лінійка шин для підвищення робочих характеристик вилкових навантажувачів.
30.03.2022
Підвищена міцність, збільшений термін служби, висока продуктивність, економія палива: Шини радіальної конструкції - це, як правило, оптимальний вибір для сільськогосподарської техніки. Але кожна ситуація є унікальною...
21.03.2022
Транснаціональна компанія з Індії вивчає і створює вузькоспеціалізовані лінійки шин для ущільнювальної техніки, призначені для виконання різних завдань та використання в різних умовах. Їхня відмінна риса — поєднання стійкості, міцності та збільшеного терміну служби.
15.02.2022
AW 711 - це радіальні шини для сільськогосподарської причіпної та напівнавісної техніки, спеціально розроблені для сучасного фермерського господарства. Вони підходять для вантажних перевезень, збирання сіна та обробки ґрунту. Завдяки особливій гумовій суміші протектора шини AW 711 мають більш тривалий термін служби незалежно від того, на яких поверхнях вони використовуються, м'яких або твердих.
11.02.2022
Призначені для вилкових навантажувачів, що працюють у легких умовах експлуатації. Шини Deestone D204 та D202 встановлюються на задню вісь навантажувача та причепа.
07.02.2022
Каждый аграрий знает, с какими сложностями можно столкнуться при движении по грязной и мокрой поверхности. Но теперь об этом можно забыть, ведь компания BKT предлагает линейку шин, обеспечивающих отличное сцепление на скользкой почве.
25.01.2022
Kenda производит проверенные и выносливые в работе шины Big Block K784 для большого количества моделей мотоциклов.
24.01.2022
Трактор МТЗ-82 (Беларус) — производства Минского тракторного завода (МТЗ), является универсальным трактором класса 1,4. Основное назначение трактора МТЗ-82 — это  выполнения различных сельскохозяйственных, строительных и муниципальных работ с навесным, полунавесным оборудованием и прицепами.
19.01.2022
Шины Kenda Gauntlet - это именно то, что ищут гонщики высочайшего класса. Шины сконструированы с нуля, чтобы получить отличное сцепление, когда оно больше всего нужно на бездорожье.
18.01.2022
У любителей езды на квадроциклах (ATV/UTV) заслуженным спросом пользуются шины марки Deestone (Таиланд), которые предлагает компания Bohnenkamp. Не только привлекательная цена в сочетании с отличным качеством определили успех шин различных моделей. Как любители, так и спортсмены-профессионалы по достоинству оценили высокие ездовые свойства шин Deestone.
13.01.2022
AGRIMAX SPARGO — это шины компании BKT для техники, используемой для обработки пропашных культур. Они были созданы, чтобы увеличить производительность при работе в поле и обеспечить защиту почвы. Технология VF наделяет шины повышенной грузоподъемностью при стандартном давлении.
Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 9 Слід.