Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
11 Июня 2018
Приглашаем посетить наш стенд на MINING INDUSTRY EXPO-2018 6-8 ноября 2018
Детальніше
12 Апреля 2018
С 6 по 9 июня приглашаем посетить наш стенд на агропромышленной выставке AGRO-2018
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
10 Июля 2018
Подведены итоги южноафриканской экспедиции Xtractor Around The World Генерация кода из названия
Детальніше
Всі новини


ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
Детальніше на сайті
Інша посилка

О фирме

Информация о компании Боненкамп


У травні 2016 року було оголошено, що згідно з прийнятим рішенням про зміцнення бізнесу, компанія Bohnenkamp AG (Оснабрюк, Німеччина) переймає бізнес компанії SEG і бізнес компанії СТАРКО на вторинному ринку Скандинавії, Німеччини та країн Бенілюксу. Перехід бізнесу стався 1 липня 2016 року.

«Нова структура дозволить обом компаніям по новому поглянути на ринки і торгові марки і відкриє для нас нові можливості. Це не торкнеться відносини з нинішніми клієнтами і постачальниками », - заявив Грегор РЮТ, виконавчий директор Bohnenkamp AG. Він додав, що «клієнти компаній Bohnenkamp AG і СТАРКО виграють від цих змін. Обидві компанії в майбутньому зможуть запропонувати більш повний асортимент продукції, високий рівень наявності товару на складі, кращу якість і рівень сервісу. Усі співробітники СТАРКО, що працюють на вторинному ринку, стануть співробітниками Bohnenkamp AG. Співробітники є найціннішою частиною компанії, оскільки володіють знаннями і досвідом. Завдяки їм відносини з нашими клієнтами і постачальниками триватимуть і в майбутньому ».

Коротка інформація про Bohnenkamp AG

Заснована в 1950 році в Оснабрюці, Bohnenkamp AG є одним з лідируючих європейських постачальників шин і коліс для індустріальної, сільськогосподарської, гірничо-видобувної та іншої спеціальної техніки, а також вантажних автомобілів і причепів. Компанія також пропонує широкий асортимент осей та інших комплектуючих для сільськогосподарського обладнання. Компанія налічує близько 260 співробітників і пропонує свою продукцію і послуги в Німеччині, Швейцарії, Австрії, країнах Бенілюксу, Словаччини, Чехії, Угорщини та Польщі. Детальна інформація на www.bohnenkamp.com

Наші шановні постійні замовники можуть бути абсолютно впевнені, що всі зміни в Східній групі СТАРКО є продуманим і органічним кроком. Запевняємо, що ці кроки вплинуть на якість обслуговування, асортимент і цінові пропозиції тільки в позитивному плані.