Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
14 Марта 2019
Компанія «БОНЕНКАМП» запрошує на роботу менеджера з продажу
Детальніше
10 Марта 2019
Новые размеры шин DEESTONE для региональных перевозок от компании Боненкамп
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
14 Мая 2019
Экстремальное внедорожное испытание для шин BKT
Детальніше
Всі новиниО фирме

Информация о компании Боненкамп


У травні 2016 року було оголошено, що згідно з прийнятим рішенням про зміцнення бізнесу, компанія Bohnenkamp AG (Оснабрюк, Німеччина) переймає бізнес компанії SEG і бізнес компанії СТАРКО на вторинному ринку Скандинавії, Німеччини та країн Бенілюксу. Перехід бізнесу стався 1 липня 2016 року.

«Нова структура дозволить обом компаніям по новому поглянути на ринки і торгові марки і відкриє для нас нові можливості. Це не торкнеться відносини з нинішніми клієнтами і постачальниками », - заявив Грегор РЮТ, виконавчий директор Bohnenkamp AG. Він додав, що «клієнти компаній Bohnenkamp AG і СТАРКО виграють від цих змін. Обидві компанії в майбутньому зможуть запропонувати більш повний асортимент продукції, високий рівень наявності товару на складі, кращу якість і рівень сервісу. Усі співробітники СТАРКО, що працюють на вторинному ринку, стануть співробітниками Bohnenkamp AG. Співробітники є найціннішою частиною компанії, оскільки володіють знаннями і досвідом. Завдяки їм відносини з нашими клієнтами і постачальниками триватимуть і в майбутньому ».

Коротка інформація про Bohnenkamp AG

Заснована в 1950 році в Оснабрюці, Bohnenkamp AG є одним з лідируючих європейських постачальників шин і коліс для індустріальної, сільськогосподарської, гірничо-видобувної та іншої спеціальної техніки, а також вантажних автомобілів і причепів. Компанія також пропонує широкий асортимент осей та інших комплектуючих для сільськогосподарського обладнання. Компанія налічує близько 260 співробітників і пропонує свою продукцію і послуги в Німеччині, Швейцарії, Австрії, країнах Бенілюксу, Словаччини, Чехії, Угорщини та Польщі. Детальна інформація на www.bohnenkamp.com

Наші шановні постійні замовники можуть бути абсолютно впевнені, що всі зміни в Східній групі СТАРКО є продуманим і органічним кроком. Запевняємо, що ці кроки вплинуть на якість обслуговування, асортимент і цінові пропозиції тільки в позитивному плані.