Заказ дзвінка
Задати питання
УКРРУС
0800300210
Номер для безкоштовних дзвінків
info@bohnenkamp.ua
НОВИНИ Bohnenkamp
26 Августа 2019
Додаток інтернет-магазину Bohnenkamp для смартфонів і планшетів!
Детальніше
21 Августа 2019
Поздравляем с профессиональным праздником - Днем шахтера!
Детальніше
Всі новини
Новини партнерів
13 Сентября 2019
Выставка Agritechnica 2019: очередная новинка от компании BKT
Детальніше
Всі новиниШины для вилочных погрузчиков

Шини для мототехніки

Шини для мототехніки в каталозі (інтернет-магазині):

STARCOShop.com

Шини для квадроциклів та мототехнікии мототехники

Шини для скутерів

Шини для мотокросу

Шини для прокатного картингу

Шини для гральної техніки

Шини для квадроциклів та мототехніки Шини для скутерів Шини для мотокросу Шини для прокатного картингу Шини для гральної техніки

Шини для квадроциклів та мототехніки

Позашляхові шини для квадроциклів

Найпопулярніші шини серед квадроціклістов. Нові позашляхові квадроцикли поставляються з т.зв. "Стічними шинами", які зазвичай не задовольняють власників. Зазвичай це шини з зовнішнім розміром 25 дюймів і "ніяким" малюнком протектора. Тобто, малюнок, звичайно, є, але виробник квадроцикла прагне зробити цей малюнок універсальним, щоб і по бруду, і по дорозі ... Не всім подобається така універсальність, тому більшість прагне відразу після покупки замінити шини для квадроциклів.

Які є варіанти? Перший - залишити 25-дюймові шини, але вибрати спеціалізований позашляховий малюнок. Це реально збільшить позашляхові здібності непідготовленого квадроцикла. Або можна поставити шини 26 дюймів, ще ефективніше. Квадроцикл на таких шинах виглядає на тисячу доларів красивіше, не кажучи вже про збільшену функціональності. Пропоновані варіанти шин: Kenda K299, K592 BEARCLAW EVO, Deestone D-932 і Deestone D-936.

Якщо ми говоримо про наступний етап, то це будуть шини для квадроциклів з діаметром 27 дюймів. Власники таких апаратів зазвичай проводять ще й деякі тюнінгові операції з підвіскою, оснащують квадроцикл лебідками, навігацією та іншими "іграшками для дорослих". Такий апарат цілком готовий для автономних битв з бездоріжжям. Самі екстремальні власники - зазвичай це учасники трофі-рейдів на ATV - йдуть до кінця, тобто оснащують свої потужні апарати найбільшими легальними колесами - 28 дюймів. І проводять неодмінну доопрацювання ходової частини свого монстра. Подивитися приклад такого екстремального оснащення можна тут. Варіанти моделей: K592 BEARCLAW EVO, Deestone D-932 і Deestone D-936

Дорожні шини для квадроциклів

Якщо спростити ситуацію, то в категорію дорожніх шин ми умовно включаємо шини з більш гладким протектором для твердих доріг, спортивні шини для квадроциклів. Їх не так і багато. Вони будуть працювати з максимальною ефективністю тільки на асфальті, бетоні і покращеному твердому дорожньому покритті. Ось тільки рух по дорогах загального користування дозволена далеко не всім квадроциклах. Більшість квадроциклів вважаються мототранспортних засобів для руху поза доріг загального користування.

Радіальні шини для квадроциклів

Так, для квадроциклів виготовляються і продаються в STARCO радіальні шини. Вони менш популярні з двох причин. Перша - ці шини дорожче, що визначається складністю виробництва. Друге - малюнки цих шин дорожні. Наші споживачі рідко ганяють на квадроциклах по шосе, звідси і невисока популярність радіальних шин


Переваги та недоліки радіальних шин для квадроциклів vs діагональних шин (натисніть для перегляду)

Переваги діагональних шин

 Недоліки діагональних шин

Переваги радіальних шинНедоліки радіальних шин

• Міцні боковини, стійкість до бічних пробоїв та проколів

• Легше ремонтувати

• Дешевше

• Покращена стабільність в ямах за рахунок жорсткості боковини

• Загальна висока міцність

• Відмінно підходять для умов перевантаження і тягового режиму

• Менша пляма контакту

• Шина схильна до великих коливань в динаміці, що збільшує її розігрів на великій швидкості

• Більша опір коченню, що веде до перевитрати палива

• Менша ходимість

• Радіальні шини забезпечують поліпшену керованість як на високих, так і на низьких швидкостях, оскільки пристосовується до профілю дороги за рахунок еластичності боковин

• Радіальні шини зазвичай мають більшу ходимість, ніж діагональні - за рахунок зниженого теплоутворення і особливостей конструкції

• Менша опір коченню підвищує паливну економічність

• Більше комфортна їзда

• Велика пляма контакту

• Висока ціна

• Радіальні шини схильні до проколів за рахунок меншої кількості слів в каркасі

• Гірше тримає удари на великих швидкостях

• Може мати порівняно більшу вагу в малих типорозмірах


Ми поставляємо шини для квадроциклів наступних марок (натисніть для перегляду)

Argo, Arctic Cat, ATK, Bombardier/Can Am, Dinli, E-ton, Giovanni, HIGHPER, Honda Powersports, Icebear, Jackel, JetMoto, Kandi, Kasea, Kawasaki, Kazuma USA, KTM, KUMCO, Land Tamer RAV, Max Adventures, Polaris, Suzuki, Yamaha Та інших.


Ми поставляємо шини для квадроциклів марок Kenda і Deestone.

Шини для скутерів

Шини для скутерів вже багато років перебувають у нашій стандартній програмі поставок. STARCO гарантує якість шин.

Оптимальні розміри шин залежать від типу скутера і від доріг, по яких ви збираєтеся їздити. Типорозміри шин можуть перебувати в межах від 4 до 14 дюймів. Розміри шини роблять серйозний вплив на керованість скутера. Шини поменше забезпечують більшу маневреність, проте не призначені для великих швидкостей. Але маленькі шини для скутерів і не передбачають швидкісної їзди. Зазвичай виробники воліють вибрати компроміс між стабільністю і керованістю, воліючи шини середніх розмірів. Особливу увагу варто звернути на вантажопідйомність шини, особливо, якщо любите возити пасажира або вантаж. Параметри навантаження шин позначені на боковині.

Типорозміри шин для скутерів зазвичай дуже обмежені, вибір не так широкий, як якщо б ми вибирали шини для легкового авто. Швидше за все, вам доведеться примиритися зі стоковим розміром. Та й виробники не схильні випускати все малюнки у всіх типорозмірах.

При їзді на скутері завжди пам'ятайте, що колеса для скутерів не в змозі протистояти великим ямах і тріщинах в асфальті.

Ми поставляємо шини для скутерів наступних марок (натисніть для перегляду)

Adly, Aprilia, Bajaj India, Benelli, Beta, Baotian, Buddy, Daelim, Derbi, Garelli, Gilera, Honda, Hyosung, Italjet, Junak, Just, Kidding, Kymco, Lifan, Lohia Machinery Limited, MBK, Modenas, Motowel, Peugeot, PGO Scooters, Piaggio, Peirspeed, Rieju, Qingqi, Sachs, Stella, Suzuki, SYM, Golden Bee, Tao Tao, Tomos, TVS, Vectrix, Vento, Vespa, Yamaha, Yamaha Zongshen, Znen

Ми поставляємо шини для скутерів марки Kenda високої якості.

Шини для мотокросса

Шини для мотокросу поставляються в основних популярних розмірах. Це камерні шини. Є варіанти шин червоного кольору для дітей.

Перед тим, як купити шини для мотокросу, уважно ознайомтеся з інформацією про типорозмірах (натисніть для перегляду)

Недотримання розмірів гуми для мотокросу може призвести до серйозної аварії. Ще одна назва - "грязьові шини". Вся необхідна інформація для користувача позначена на боковині. Як тільки ви навчитеся розшифровувати значення цифр, зможете легко визначати, яка гума для мотокросу для вас оптимальна. Цифри означають ширину, висоту і посадковий діаметр шини.

Цифрове позначення гуми: Можливі такі варіанти 120/80-ZR-19TL * 120/80-19Z * 120/80-19 * 120/80ZR19TL * 120/90Zx19TL

Зупинимося на цьому детальніше.

Перше цифрове позначення (у цьому прикладі 120) - це ширина шини, виражена в міліметрах.

Дивимося на другу цифру (80). Вона позначає т.зв. серію шини (відношення висоти перерізу шини до ширини).

Залишилася цифра 19 - це посадковий діаметр в дюймах.

Буквено-цифровий формат для позначення гуми для мотокросу: Візьмемо такий приклад - MU90-16B. Друга літера буде індексом ширини диска, для якого підходить ця шина. В даному випадку, U -ширина між 2.75 - 3.50 дюймами. Останні значення можна подивитися тут:

G 1.60 - 1.85

H 1.60 - 1.85

J 1.85 - 2.15

L 1.85 - 2.15

M 2.15 - 2.50

N 2.15 - 2.75

P 2.15 - 2.75

R 2.15 - 2.75

S 2.15 - 2.75

T 2.50 - 3.00

U 2.75 - 3.50

V 3.50 - 4.00

Наступна цифра в позначенні гуми для мотокросу - це вже знайома серія шини, тобто відношення висоти перерізу шини до ширини, виражена у відсотках. Далі йде цифра 16, це посадковий діаметр шини, він же зовнішній діаметр колісного диска

У вас, напевно, є питання - а яку кращу шину для мотокросу вибрати? Єдиний спосіб дізнатися: спробувати експериментувати з ними усіма. Навряд чи це реально. Бути може, у вашого приятеля є різні шини, запитайте його, чи задоволений він. Сходіть на змагання з мотокросу, зайдіть в "стайню", подивіться на чому їздять найшвидші наїзники. Задайте питання, як їм подобаються шини. Тільки вибирайте правильний час для таких бесід, вони не повинні йти непосредственно перед стартом, когда спортсмену потрібно зосередитися на гонці.

Ми поставляємо шини для кросових мотоциклів наступних марок (натисніть для перегляду)

Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Benelli, Beta, BMW Motorrad, CCM, Cobra, Demak, Derbi, Gas Gas, GPX Racing, Husaberg, Husqvarna, Maico, Mojo Motorcycles, Notlev, Polini, Pitster Pro, Cagiva, Ossa, Montesa, Stallions, TM, Cannondale

Ми поставляємо шини для кросових мотоциклів марки Kenda, які відрізняються особливою надійністю і якістю.

Шини для прокатного картинга

Шини для прокатного картингу поставляються фірмам-організаторам розважального або прокатного картингу. Постачаються шини в трьох варіантах твердості (по Шору A) 62 або 70. Вибір твердості залежить від типу гонки і стану поверхні траси. Чим м'якше гума, тим краще зчеплення, але вище знос. Чим гума більш тверда, тим економічніше експлуатація, але рівень зчеплення з поверхнею зменшується. Споживач може сам зробити вибір, яку їх характеристик він хотів би покращити. Також можна взяти середню величину (62А), погодившись на компроміс властивостей шини для картингу. Ми поставляємо шини для прокатного картингу марок Kenda.

Шини для ігрової техніки

Окремі види дитячої ігрової техніки використовують пневматичні шини. Ми поставляємо такі шини виробництва фірми Kenda

Купити шини для квадроциклів, шини для скутерів, шини для мотокросу, шини для прокатного картингу і інші шини для мототехніки з доставкою в наступних містах (натисніть для перегляду)

Авдіївка, Алмазна, Алчевськ, Амвросіївка, Ананьїв, Андрушівка, Антрацит, Апостолове, , Артемівськ, Артемівськ, Артемове, Арциз, Балаклія, Балта, Бар, Баранівка, Барвінкове, Батурин, Бахмач, , Баштанка, Белз, Бердичів, Бердянськ, Берегове, Бережани, Березань, Березівка, Березне, Берестечко, Берислав, Бершадь, Бібрка, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Білицьке, , Білозерське, Білопілля, Біляївка, Бобринець, Бобровиця, Богодухів, Богуслав, Болград, Болехів, Борзна, Борислав, Бориспіль, Борщів, Боярка, Бровари, Броди, Брянка, Буринь, Бурштин, Буськ, Буча, Бучач, Валки, Василівка, Васильків, Ватутіне, Вахрушеве, Вашківці, Великі Мости, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вижниця, Вилкове, Винники, Виноградів, Вишгород, Вишневе, Вільногірськ, Вільнянськ, Вінниця, Вовчанськ, Вознесенськ, Волноваха, Володимир-Волинський, Волочиськ, Ворожба, Вуглегірськ, Вугледар, Гадяч, Гайворон, Гайсин, Галич, Генічеськ, Герца, Гірник, Гірське, Глиняни, Глобине, Глухів, Гнівань, Гола Пристань, Горлівка, Городенка, Городище, Городня, Городок, Городок, Горохів, Гребінка, Гуляйполе, Дебальцеве, Деражня, Дергачі, , Дзержинськ, Димитров, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Дніпрорудне, Добромиль, Добропілля, Докучаєвськ, Долина, Долинська, Донецьк, Дрогобич, Дружба, Дружківка, Дубляни, Дубно, Дубровиця, Дунаївці, Енергодар, , Єнакієве, Жашків, Жданівка, Жидачів, Житомир, Жмеринка, Жовква, Жовті Води, Заліщики, Запоріжжя, Заставна, Збараж, Зборів, Звенигородка, Здолбунів, Зеленодольськ, Зимогір'я, Зіньків, Зміїв, Знам'янка, Золоте, Золотоноша, Золочів, Зоринськ, Зугрес, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ізюм, Ізяслав, Іллінці, Іллічівськ, Іловайськ, Ірміно, Ірпінь, Іршава, Ічня, Кагарлик, Калинівка, Калуш, Кам'янець-Подільський, Кам'янка-Бузька, Кам'янка-Дніпровська, Кам'янка, Камінь-Каширський, Канів, Карлівка, Каховка, , Київ, Ківерці, Кілія, Кіровоград, Кіровськ, Кіровське, Кіцмань, Кобеляки, Ковель, Кодима, Козятин, Коломия, Комарно, Комсомольськ, Комсомольське, Конотоп, Копичинці, Корець, Коростень, Коростишів, Корсунь-Шевченківський, Корюківка, Косів, Костопіль, Костянтинівка, Котовськ, Краматорськ, Красилів, Красний Лиман, Красний Луч, Красноармійськ, Красногорівка, Красноград, Краснодон, , Кременець, Кременчук, Кремінна, Кривий Ріг , Кролевець, Кузнецовськ, Куп'янськ, Курахове, Ладижин, Ланівці, Лебедин, Липовець, Лисичанськ, Лозова, Лохвиця, Лубни, Луганськ, Лутугине, Луцьк, Львів, Любомль, Люботин, Макіївка, Мала Виска, Малин, Мар'їнка, Марганець, Маріуполь, Мелітополь, Мена, Мерефа, Миколаїв, Миколаїв, Миколаївка, Миргород, Миронівка, Міусинськ, Могилів-Подільський, Молодогвардійськ, Молочанськ, Монастириська, Монастирище, Моршин, Моспине, Мостиська, Мукачеве, Надвірна, Немирів, Нетішин, Ніжин, Нікополь, Нова Каховка, Нова Одеса, Новгород-Сіверський, Новий Буг, Новий Калинів, Новий Розділ, Новоазовськ, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Новогродівка, Новодністровськ, Новодружеськ, Новомиргород, Новомосковськ, Новоселиця, Новоукраїнка, Новояворівськ, Носівка, Обухів, Овруч, Одеса, Олевськ, Олександрівськ, Олександрія, Орджонікідзе, Оріхів, Остер, Острог, Охтирка, Очаків, П'ятихатки, Павлоград, Первомайськ, Первомайськ, Первомайський, Перевальськ, Перемишляни, Перечин, Перещепине, Переяслав-Хмельницький, Першотравенськ, Петровське, Пирятин, Південне, Підгайці, Підгородне, Погребище, Пологи, Полонне, Полтава, Помічна, Попасна, Почаїв, Привілля, Прилуки, Приморськ, Прип'ять, Пустомити, Путивль, Рава-Руська, Радехів, Радивилів, Радомишль, Рахів, Рені, Ржищів, Рівне, Ровеньки, Рогатин, Родинське, Рожище, Роздільна, Ромни, Рубіжне, Рудки, , Самбір, Сарни, Свалява, Сватове, Свердловськ, Світловодськ, Світлодарськ, Святогірськ , Селидове, Семенівка, Середина-Буда, Сєвєродонецьк, Синельникове, Сіверськ, , Скадовськ, Скалат, Сквира, Сколе, Славута, Славутич, Слов'янськ, Сміла, Снігурівка, Сніжне, Снятин, Сокаль, Сокиряни, Соледар, Соснівка, , Старий Самбір, Старобільськ, Старокостянтинів, Стаханов, Стебник, Сторожинець, Стрий, , Судова Вишня, Суми, Суходільськ, Таврійськ, Тальне, Тараща, Татарбунари, Теплодар, Теребовля, Тернівка, Тернопіль, Тетіїв, Тисмениця, Тлумач, Токмак, Торез, Тростянець, Трускавець, Тульчин, Турка, Тячів, Угнів, Ужгород, Узин, Українка, Українськ, Ульяновка, Умань, Устилуг, Фастів, , Харків, Харцизьк, Херсон, Хирів, Хмельницький, Хмільник, Ходорів, Хорол, Хоростків, Хотин, Христинівка, Хуст, Цюрупинськ, Часів Яр, Червоноград, Червонозаводське, Червонопартизанськ, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Чигирин, Чоп, Чорнобиль, Чортків, Чугуїв, Чуднів, Шаргород, Шахтарськ, Шепетівка, Шостка, Шпола, Шумськ, Щастя, , Щорс, Южне, Южноукраїнськ, Юнокомунарівськ, Яворів, Яготин, Ямпіль, Яремче, Ясинувата